RUMELİLİ Yönetici İş Adamı ve Sanayiciler Derneği RUMELİLİ Yönetici İş Adamı ve Sanayiciler Derneği
RUMELİSİAD’ın BURSASPOR Projeleri

Rumelili Yönetici İşadamı ve Sanayiciler Derneği(RUMELİSİAD), 2. Olağan Kongre sonucunda oluşan yeni yönetim kuruluyla birlikte Bursaspor Özlüce Tesisleri’nde Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı ile görüştü.

Kendisi de Balkan göçmeni olan Recep Bölükbaşı ile RUMELİSİAD Yönetimi arasında son derece samimi geçen ziyarette; Bursaspor’un mali durumu, hayata geçirilmesi düşünülen projeler ve RUMELİSİAD’ın Bursaspor ile birlikte yapmayı düşündüğü projeler hakkında görüşüldü.

RUMELİSİAD Başkanı Erol Kılıkçıer yaptığı açıklamada Bursa’nın markası olan Bursaspor’a herkesin destek olması gerektiğini vurguladı. Kılıkçıer sözlerini şöyle sürdürdü; “ Sizlerle beraber olmak bizlere keyif veriyor. 4 ay önce buraya gelen heyette Başkan vekiliydim. Yılların  Bursasporlusu olarak Bursaspor’un başarısından keyif aldığımızı belirtmek istiyorum. Bursaspor ile Balkan ülkelerinde çalışmalar yürütebiliriz. Orada bazı kulüplerle kardeş kulüp olabiliriz. O bölgeden çok yetenekli futbolcular çıkıyor, bunlardan Bursaspor faydalanmalı” diyerek Bursaspor’a destek olmak istediklerini belirtti.

Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı, RUMELİSİAD’ın bu ziyaretinden dolayı son derece memnun olduğunu belirterek, “Bu ziyaretlerinizle bizlere hem moral veriyor hem destek oluyorsunuz. Yeni yönetiminizi kutlarım, deneyimli ve güçlü bir kadronuz var. Ben de RUMELİSİAd üyesi olmaktan mutluluk duyuyorum. Bursaspor ümit ediyorum ki RUMELİSİAD ile birlikte Balkanların daha çok tanınan ve takip edilen bir takımı olur. Biz sizinle birlikte yol almaktan mutluluk duyarız” dedi.

Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı futbolcuların imzaladığı formayı RUMELİSİAD Başkanı Erol Kılıkçıer’e hediye ederken, RUMELİSİAD Yönetimi de çeşitli hediyeleri Bölükbaşı’na takdim etti.


Haberin Fotoğrafları

  • Haberi Paylaş