RUMELİSİAD RUMELİSİAD
49. Rumeli Buluşması

RUMELİSİAD,49. Rumeli Buluşması'nı Dünya Kadınlar Günü kutlaması ile gerçekleştirdi.

Açılış konuşmasını gerçekleştiren RUMELİSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Kılıkçıer konuşmasında 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlayarak,tüm konuklara teşekkür etti.

Bu özel gecede RUMELİSİAD'a yeni katılan üyelerin rozet törenleri gerçekleştirilerek,kendileriyle hatıra fotoğrafları çektirildi.Ayrıca düzenlenen gecenin sponsorluğunu yapan A+ Diş Kliniği adına değerli üyemiz Emrah Başaraner ve eşine çini ve çiçek hediye edildi.

Crowne Plaza'da gerçekleştirilen geceye ünlü Bulgar sanatçı Ekstra Nina şarkılarıyla eşlik etti.Davetliler Nina'nın şarkıları eşliğinde dans ederek 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutladı.

Bu özel gecede RUMELİSİAD ailesini yalnız bırakmayan Nilüfer Belediye Başkanı Sayın Mustafa Bozbey,gecede yaptığı konuşmada;

''Kadınlar Günü'nün çıkış noktası her ne kadar üzücü bir olaya dayansada dünyada artık bilinçlendirme anlamında ortaya çıkan önemli bir gün oldu.Kadın erkek fırsat eşitliğinin daha fazla konuşulması ve kadınlarımızın iş dünyasında da günlük hayatta da daha fazla yer alması için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.Ülkemizdeki kadına karşı şiddet olaylarını kınıyorum.Bu üzücü olayların tekrarlanmamasını diliyor ve  kadınlarımızın kadınlar gününü kutluyorum'' dedi.

Konuşmasının ardından Sayın Bozbey ve kıymetli eşine,RUMELİSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Kılıkçıer ve RUMELİSİAD Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ömer Kumova tarafından plaketleri takdim edildi.

Bulgar sanatçı Ekstra Nina'nın hareketli şarkılarıyla birlikte gece geç saatlere kadar devam  eden eğlence de üyelerimiz ve konuklar gönüllerince eğlendiler.


  • Etkinliği Paylaş