RUMELİLİ Yönetici İş Adamı ve Sanayiciler Derneği RUMELİLİ Yönetici İş Adamı ve Sanayiciler Derneği
RUMELİSİAD’ın 85. Rumeli Buluşmasının konuğu Sadettin Saran oldu.

RUMELİSİAD’ın 85. Rumeli Buluşmasının konuğu Sadettin Saran oldu

  • Rumeli kökenli girişimcilerin Türkiye’deki ve Balkanlardaki sesi olmak ve dünyaya tanıtmak vizyonu ile çalışmalarını sürdüren RUMELİSİAD, iş dünyasının geleceğine ışık tutan konuların tartışıldığı Rumeli Buluşmalarının 85’incisini gerçekleştirdi.

  • Gerçekleşen etkinlikte; RUMELİSİAD’a katılan yeni üyelere üyelik rozetleri takılırken, Saran Group Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran da katılımcılarla buluştu. Saran, 0’dan zirveye uzanan başarılarını ve mücadele dolu hayat hikâyesini RUMELİSİAD üyelerine anlattı.

Bursa, 24.01.2022 - Rumeli kökenli girişimcilerin Türkiye’deki ve Balkanlardaki sesi olmak ve dünyaya tanıtmak vizyonu ile çalışmalarını sürdüren RUMELİSİAD, düzenli olarak gerçekleştirdiği Rumeli Buluşmalarına bir yenisini daha ekledi.

 

Rumeli Buluşmalarının 85’incisi, tüm RUMELİSİAD üyelerinin katılımıyla Almira Otel ev sahipliğinde yapıldı.

 

Her geçen gün büyüyor ve güçleniyoruz

 

Katılımın oldukça yoğun olduğu etkinlikte konuşma yapan RUMELİSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Zarif Alp, dernek olarak gerçekleştirdikleri başarılı çalışmalar hakkında bilgiler aktarırken, “Büyük RUMELİSİAD Ailesi olarak 85. Rumeli Buluşmamızı gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Aramıza yeni katılan üyelerimizle birlikte RUMELİSİAD ailemiz, her geçen gün büyümeye ve güçlenmeye devam ediyor. 85. Rumeli Buluşmamızda değerli iş insanı Saran Group Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Sadettin Saran’ı ağırladık. Kendisi, iş hayatındaki başarı hikâyesini üyelerimiz ile paylaştı. Çok güzel bir etkinlik oldu. Kendisine teşekkür ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

 

En iyi yatırım insana yapılan yatırımdır

 

85. Rumeli Buluşmasına konuşmacı olarak konuk olan İş Adamı Sadettin Saran, 0’dan zirveye uzanan başarı ve mücadele dolu hayat hikâyesini anlattı.

 

Konuşmasında gençlere tavsiyelerde bulunan Saran, “İyi bir patron, kendini gereksiz kılandır. En iyi yatırım insana yapılan yatırımdır” dedi.

 

Hayat hikayesi hakkında açıklamalarda bulunan Sadettin Saran, şöyle devam etti: “Spor bursu ile Amerika’da üniversiteyi okudum ve ekonomik kriz yıllarında Türkiye’ye dönerek kendi işimi kurdum.”

 

Takımdaşlık ve liderlik sırlarına da değinen Saran, Fenerbahçe ile ilgili hayallerini de dile getirerek, konuşmasının sonunda üyelerin sorularını da yanıtladı.

 

Oldukça bilgilendirici ve keyifli geçen etkinlikte yeni üyelere üyelik rozetleri takıldı ve RUMELİSİAD Başkanı Zarif Alp, etkinliğe katkılarından dolayı Sadettin Saran’a plaket takdim etti.

 

 

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için

RUMELİSİAD Genel Merkezi

Tel: 0 532 590 44 66

Mail: rumelisiad@rumelisiad.org


  • Haberi Paylaş