RUMELİLİ Yönetici İş Adamı ve Sanayiciler Derneği RUMELİLİ Yönetici İş Adamı ve Sanayiciler Derneği
RUMELİSİAD’tan örnek hareket  Mürvet Aktaş’ın anısı yaşatılacak.

RUMELİSİAD’tan örnek hareket

Mürvet Aktaş’ın anısı yaşatılacak

  • RUMELİSİAD ailesi, üyelerinin de katkılarıyla anlamlı bir organizasyona imza attı.

  • RUMELİSİAD Geçmiş Dönem Yönetim Kurulu Başkanı ve RUMELİSİAD Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Şahap Aktaş’ın eşi Mürvet Aktaş anısına, Uludağ Üniversitesi Onkoloji Bölümü’nde bir oda yapıldı.

Bursa, 22.10.2022 - RUMELİSİAD, üyelerinin de katkılarıyla sosyal sorumluluk etkinliklerine devam ediyor.

 

Kurulduğu günden beri çeşitli alanlarda önemli işlere imza atan RUMELİSİAD, Geçmiş Dönem Yönetim Kurulu Başkanı ve RUMELİSİAD Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Şahap Aktaş’ın kıymetli eşi Mürvet Aktaş adına, Uludağ Üniversitesi Onkoloji Bölümü’nde bir odanın tam teşekküllü tefrişatını yaptı.

 

RUMELİSİAD, gerçekleştirdiği bu sosyal sorumluluk faaliyeti ile geçtiğimiz yıl vefat eden Mürvet Aktaş’ın anısını yaşatacak.

 

Açılışa RUMELİSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Zarif Alp, Yönetim Kurulu Üyeleri Ferdi Yılmaz, Ümit Okyay, Gürol Ferik, Yusuf Levent Uğurlu, Erkut Ocak ve Ali Mutlu ile kadın komisyonu üyeleri katıldı. Aktaş ailesi adına da RUMELİSİAD Geçmiş Dönem Yönetim Kurulu Başkanı ve mevcut dönem Yüksek İstişare Kurulu Başkanı, aynı zamanda Aktaş Holding Onursal Başkanı Şahap Aktaş, Aktaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Aktaş ve Aktaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi İlknur Aktaş katıldı.

 

“Kentimize ve insanımıza katkı sağlamaya devam edeceğiz”

 

Bu tarz faaliyetlerin devam edeceğini vurgulayan RUMELİSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Zarif Alp, “Sosyal sorumluluk projeleri bizim için son derece önemlidir. Geçtiğimiz yıl aramızdan ayrılan çok sevdiğimiz Mürvet Aktaş’ın anısına böylesine güzel bir projede yer almak bizleri çok mutlu etti. Bu vesileyle, Mürvet Hanım’ı da bir kez daha rahmetle anıyoruz” dedi.

 

 

 

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için

RUMELİSİAD Genel Merkezi

Tel: 0 532 590 44 66

Mail: rumelisiad@rumelisiad.org


  • Haberi Paylaş