RUMELİLİ Yönetici İş Adamı ve Sanayiciler Derneği RUMELİLİ Yönetici İş Adamı ve Sanayiciler Derneği
Bujonovac Okul Projesi Tamamlandı

RUMELİSİAD Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ömer Kumova’nın öncülüğünde gerçekleşen yenileme çalışmaları kapsamında, Bujanovac şehrindeki 502 öğrenci kapasiteli ilköğretim okulunun, iç ve dış restorasyonu dâhil olmak üzere tüm yenileme çalışmaları yapılırken, işlemlerin tamamlanmasının ardından okulun yeni halinin gün yüzüne çıkacağı açılışa, RUMELİSİAD Yönetim Kurulu üyeleri de katılım gösterdi.

“Doğup büyüdüğümüz topraklara sahip çıkmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz” diyerek, Sırbistan’a kazandırılan kalıcı eserlerde büyük pay sahibi olan RUMELİSİAD Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ömer Kumova, büyük bir gurur yaşadıklarını kaydederek, “Bugün ailece çok mutluyuz. Babamın doğup, büyüdüğü ve eğitim aldığı Bujanovac şehrinin en büyük ilköğretim okulunun içi ve dışı dâhil olarak, restorasyonunu yapmış olmanın mutluluğunu, tüm bölge halkı, aileleri ve RUMELİSİAD’lı dostlarımızla birlikte yaşadık. 502 öğrencili okuldaki öğrenci kardeşlerimizin gözlerindeki mutluluğu görmek paha biçilemezdi. RUMELİSİAD okul çantaları hediyelerimizle bu güzel günü taçlandırdık. RUMELİSİAD’lı dostlarımıza, böyle mutlu bir günümüzde bizlerin yanında oldukları için ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu. 502 Öğrencili okuldaki öğrenci kardeşlerimizin mutlulugunu, Rumelisiad okul cantalari hediyelerimizle taçlandirdik.

Sırbistan'ın Bujanovsa Belediye Binasi'nın Dış Cephe Restorasyonunu, Ömer Kumova İnşaat Ailesi olarak tamamlayarak, Müslümanların yaşadıği bölgenin bir Belediyesine destek olmanin mutluluğunu da yaşadık.

3 günde 3. Balkan Ülke Ziyareti gerçekleştirildi: Makedonya-Sırbistan-Kosova

Rumelisiad olarak başta ülkemiz olmak üzere, doğduğumuz topraklara da sahip çıkıyoruz, çıkmaya devam edeceğiz..


Proje Fotoğrafları

  • Projeyi Paylaş