RUMELİLİ Yönetici İş Adamı ve Sanayiciler Derneği RUMELİLİ Yönetici İş Adamı ve Sanayiciler Derneği

FERDİ YILMAZ

PRWEST Global Consulting Kurucusu / Bursadabugun.com Yönetim Kurulu Başkanı / Via Premium Travel Yönetim Kurulu Başkanı

Faaliyet Alanları

PRWEST Global Consulting’in temelleri, 2004 yılında Bursa’da stratejik iletişim yönetimi ve itibar yönetimi alanlarında faaliyet göstermek üzere atılmıştır.
Yerelin gücünü uluslararası arenaya taşımak misyonu ile çalışmalarını sürdüren PRWEST Global Consulting, kentin başarılı markaları ile önemli işbirliklerine imza atmış ve sektörel gelişim için faaliyet göstermiştir.

İşbirliği içerisinde olduğu markalarla, sürdürülebilir iletişim modeli çerçevesinde etkin faaliyetler yürüten PRWEST; yeni çağın gerektirdiği yetkinlik, tecrübe, dinamizm, disiplin ve heyecan ile  hizmet verdiği markaların kurumsal itibarının ve algısının gelişimi adına yoğun bir çaba göstermektedir.

Bütünsel yaklaşımlar sergileyerek, iletişim alanında hem modern, hem de geleneksel iletişim yöntemlerini başarıyla uygulayan PRWEST Global Consulting; stratejik iletişim danışmanlığı ve halkla ilişkiler hizmetlerinin uluslararası standartlarda katma değer üreterek, hizmet verdiği kurumun ve markanın algısını ve stratejik iletişimi en iyi ve verimli şekilde yönetmektedir.

Müşteri memnuniyetini, öncelikli prensip olarak benimseyen PRWEST Global Consulting; bilgi ve teknolojinin anbean güncellendiği yenidünya düzeninde, yaşanan bu değişim ivmesine en hızlı şekilde adapte olup,  sektörel gelişimleri yakından takip ederek, sonuç odaklı çalışmalar yürütmeye devam ediyor.

Müşterilerinin, tüm hedef kitlelerine yönelik etkileşimlerini güçlendirmek amacıyla çok yönlü iletişim süreçleri yürüten PRWEST; sunduğu iletişim çözümleriyle ülkemizin ve dünyanın sektörlerinde önde gelen kurum ve kuruluşlarına hizmet vermektedir.

PRWEST bugün; Bursa, İstanbul ve Plovdiv başta olmak üzere, dünyanın birçok ülkesinde itibar yönetimi alanında faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir.

FERDİ YILMAZ
  • Esentepe Mah. Yazar Ali Aksoy Sok. ABS İş Merkezi No:3 D:1 Nilüfer BURSA
  • +90 224 239 22 03
www.prwestglobal.com

Faaliyet Alanları

+ Marka Yönetimi

+ Pazarlama İletişimi

+ Medya İlişkileri ve İçerik Yönetimi

+ Siyasal İletişim Danışmanlığı

+ Kurum İçi İletişim ve Değişim Yönetimi

+ Dijital İletişim